Оформити замовлення

Оплата та доставка

Просимо взяти до уваги, що замовлення на нашому сайті приймаються лише з території України.

У нашій інтернет-крамниці діє тільки онлайн-оплата.

Замовлення, оплачені до 15:00, відправляються в день оплати.

Замовлення, оплачені пізніше 15:00, а також оплачені у святкові і вихідні дні, відправляються на наступний робочий день після 15:00.

Для оформлення замовлення в нашому інтернет-магазині Вам необхідно:

 1. Натиснути кнопку "Оформити замовлення".
 2. Вибрати необхідну кількість товару.
 3. Вказати Ваші контактні дані: ПІБ, адрес доставки, номер телефону, електронну пошту.
 4. У розділі «Коментарі» при необхідності Ви можете зробити уточнення за замовленням.
 5. Натиснути кнопку «Перейти до оплати» і здійснити оплату онлайн.
 6. Після відправки замовлення, на вказаний Вами e-mail буде висланий номер для відстеження поштового відправлення. Посилання для контролю місця розташування вашого замовлення - на сайті РУП "Белпочта" і на сайті "Укрпошта".
 7. Доставка включена у вартість замовлення при замовленні до 20 штук включно; якщо мова йде про оптові поставки, то доставка розраховується в індивідуальному порядку.

Оплата банківською карткою VISA, MasterCard через систему Ассіст:

Оплата здійснюється через Інтернет в режимі реального часу безпосередньо після оформлення замовлення.

Для здійснення фінансової операції підходять картки міжнародних систем VISA (всіх видів), MasterCard (в тому числі Maestro), емітовані будь-яким банком світу.

Код CVV2 / CVC2 - це контрольний номер, що складається з трьох цифр, який надрукований на зворотному боці банківської картки. Цей номер, зазвичай, надрукований у верхньому правому куті спеціальної смуги для підпису. Ввести свій номер необхідно для підтвердження, що картка використовується справжнім власником. 

При виборі оплати замовлення за допомогою банківської карти, обробка платежу (включаючи введення номера банківської картки) здійснюється ТОВ «Компанія електронних платежів «Ассіст» з використанням програмно-апаратного комплексу системи електронних платежів ASSIST, яка пройшла міжнародну сертифікацію.

В системі, що забезпечує безпеку платежів, використовується захищений протокол TLS для передачі конфіденційної інформації від клієнта на сервер і подальшої обробки в процесінговому центрі. Це означає, що конфіденційні дані платника (реквізити картки, реєстраційні дані та ін.) не надходять в Інтернет-магазин, їх обробка повністю захищена, і ніхто не може отримати персональні і банківські дані клієнта. Крім того, при обробці платежів за банківськими картками, використовується безпечна технологія 3D-Secure, яку в обов'язковому порядку вимагає міжнародна платіжна система VISA і MasterCard.

Як відбувається оплата замовлення:
 1. Після натискання на кнопку «Перейти до оплати» система направить Вас на сайт провайдера електронних платежів belassist.by, що забезпечує безпеку платежів. Авторизаційний сервер встановлює з Покупцем з’єднання по захищеному протоколу TLS і приймає від Покупця параметри його банківської картки (номер картки, дата закінчення дії картки, ім’я власника картки в тій транскрипції, як воно зазначено на банківській картці, а також номер CVC2, або CVV2, зазначені на зворотному боці картки). Операція оплати банківською карткою онлайн повністю конфіденційна і безпечна. 
 2. Ваші персональні дані і реквізити картки вводяться ні на сторінці нашого сайту, а на авторизаційній сторінці платіжної системи. Доступ до них здійснюється по протоколу безпечної передачі даних TLS, так само застосовуються технології безпечних інтернет платежів Verified by Visa і MasterCard SecureСode.  
 3. До оплати приймаються картки платіжних систем Visa International, MasterCard всіх класів і банків. Ми рекомендуємо заздалегідь звернутися до свого банку, щоб упевнитися в тому, що Ваша картка може бути використана для платежів в мережі Інтернет
Причини відмови в авторизації можуть бути наступними:
 1. На картці недостатньо коштів для оплати замовлення.
 2. Банк, який випустив картку Покупця, встановив заборону на оплату в Інтернеті.
 3. Сплинув час очікування введення даних банківської картки.
 4. Введені дані не були підтверджені Вами на платіжній сторінці, помилка формату даних і тому подібне.
Залежно від причини відмови в авторизації для вирішення питання Ви можете:
 1. Звернутися за роз’ясненнями в банк, який випустив картку покупця.
 2. У разі неможливості вирішення проблеми Банком - повторити спробу оплати, скориставшись карткою, випущеної іншим Банком.

Доставка здійснюється:

Рекомендованим поштовим авіапакунком на території України, при цьому вартість доставки включена у вартість замовлення, тобто доплачувати при отриманні вашого замовлення на пошті не потрібно.

Загальна нформація:

Ми працюємо з 09:00 до 17:00 по буднях. Субота та неділя - вихідний.
Оформити замовлення Ви можете цілодобово!

При оформленні замовлення обов’язковими є поля: email, точна адреса з зазначенням індексу, телефон в міжнародному форматі.