Оснащення для швидкої обробки дерева і металу GRAFF

 • Icon

  Доставка включена у вартість замовлення

 • Icon

  Знижка 18% при замовленні від 10 штук, 22% - від 20 штук 

Оформити замовлення
product-image product-image product-image

Приклад використання оснастки GRAFF

Замовити оснащення GRAFF дуже просто

Переваги

Packaging

Замовте оснащення GRAFF прямо зараз

 • Icon

  Доставка включена у вартість замовлення

 • Icon

  Знижка 18% при замовленні від 10 штук, 22% - від 20 штук 

Оформити замовлення

Правильно підібрана оснащення - запорука продуктивної роботи.

У сучасному світі існує величезний вибір оснащення для електроінструменту, що дозволяє розширити сферу використання інструменту, а також підвищити ефективність його експлуатації. Уміло підібрані витратні матеріали послужать значною підмогою як досвідченому майстрові, так і новачкові.

Вибір комплектуючих - дуже важливий момент, оскільки для кожного електроінструменту призначається своя оснащення та витратні матеріали: для електродрилі - свердла, для шуруповертів - біти, для кутових шліфмашин (УШМ, болгарка) - відрізні круги, алмазні диски і так далі. При виборі оснащення величезну роль грає також матеріал, з якого вона зроблена, так як це забезпечить не тільки високу якість робіт, але і довговічність витратних матеріалів, їх зносостійкість.

icon icon icon

Отже, як все-таки правильно вибрати оснастку?

В першу чергу звертаємо увагу на те, який саме матеріал плануємо обробляти. Залежно від того, чи буде це цегла, бетон, плитка, дерево, метал або гіпсокартон, ми виберемо той чи інший диск, бур або свердло. При роботі з різними матеріалами не варто використовувати одну і ту ж оснащення, так як вона може бути абсолютно неефективною, і підсумком в такому випадку стане поломка електроінструменту.

По-друге, варто звернути увагу на матеріал, з якого виконаний, наприклад, диск або свердло - це запорука довгого терміну служби комплектуючих, високої якості виконаних робіт, а також безпеки при роботі.

І, звичайно, має сенс звертати увагу на новинки та інновації, оскільки прогрес не стоїть на місці. Конструктори і розробники оснащення GRAFF в тому числі вдосконалюють і модернізують її, при цьому зберігаючи цінову доступність і спрощуючи роботу з інструментом.

Біта з магнітним утримувачем GRAFF дозволяє працювати однією рукою, що безцінне при роботі на висоті або у важкодоступних місцях.

Алмазний диск GRAFF Black по металу для КШМ (болгарки) визначено заощадить бюджет, оскільки має ряд незаперечних переваг: великий ресурс робіт (до 1000 різів), висока якість матеріалу тіла диска, а також тонкий і чистий рез, відсутність запаху при роботі, невелика кількість іскор.

Відрізний диск по дереву GRAFF Termit - це аналог диска Bosch Multi Wheel, здатний працювати навіть по дереву з цвяхами.

Ступінчасті свердла по металу GRAFF замінять цілий набір звичайних свердел при роботі з листовим матеріалом.

А диск по дереву для болгарки GRAFF Speedcutter взагалі здатний замінити собою цілий ряд інструментів, оскільки їм можна не тільки різати, а й шліфувати, вибирати пази в таких матеріалах як дерево, ламінат, гіпсокартон, ДВП, ДСП, паркет.

Вибирайте оснащення правильно, використовуйте новинки та інновації сучасного світу в галузі будівництва та ремонту, і комплектуючі до вашого інструменту значно розширять його функціонал, прослужать довго і покажуть високу якість робіт.

Packaging

Замовте оснащення GRAFF прямо зараз

 • Icon

  Доставка включена у вартість замовлення

 • Icon

  Знижка 18% при замовленні від 10 штук, 22% - від 20 штук 

Оформити замовлення